Производ со топла продажба

Квалитетот на прво место, загарантирана безбедност

 • Трговија на големо со висококвалитетни машки зимски дуксери за машки дуксери со качулки

  Трговија на големо со висококвалитетна машка боја за вратоврска...

  Место на потекло: Jiangxi Име на брендот: WWK Број на модел: 1225ALI04 Тип на ткаенина: руно Карактеристика: Против брчки, Против пилинг, Дише, одржлив, отпорен на ветер, против смалување Тип на снабдување: OEM услуга Материјал: Волна / Вискоза DIEYED: T: Пол: Машки Дизајн: Наредени ...

 • BSCI High Street Кошула за унисекс маичка на големо се продава 100% памук сјај-во-темно мечка приспособена маица

  BSCI High Street Кошула за унисекс маица Масовно ...

  Машка High street кошула за унисекс маица на големо се продава; памучниот полиестер може да се прилагоди; S/M/XL/2XL може да се прилагоди; Црна, бела, Зелена прифаќа приспособена, Логото прифаќа обичај;3-7 дена за акции, 20-30 дена за OEM; 100% гаранција за задоволство на квалитетот; Сите бои, големини, дизајни може да се прилагодат според вашите барања и примероци, прифатете ги вашите посебни барања. ТТ, специјално плаќање или преговори.

 • 2021 година со висококвалитетни празна хауба, памучни качулки со еко патент, бесплатен дизајн

  2021 Висококвалитетни бланко качулки по мерка Ф...

  ГОЛЕМИНА Мерења на производот (инчи): ltem број на модел: DCF002, DCF102, DCF136, DCFO72 US X-Small: Рамо 17 / Гради 37 / Ракав 24 / Должина 25 САД Мали: Рамења 17,5 / Рамења 329 US / Гради 329 / : Рамо 18,2 / Гради 42 / Ракави 25 / Должина 25,5 УСД : Рамења 19 / Гради 44 / Ракави 26 / Должина 26,5 САД X-Large : Рамења 19,5 / Гради 46 / Ракави 27 US arge : Рамо 20 1 Гради 48 / Ракав 27,5 / L должина 28 US XXX-L arge : Рамо 21 1 Гради 5...

 • Прилагодено дуксер за машки врвен џогинг, унисекс, памучни унисекс дуксери за трчање унисекс

  Прилагодено дуксер Машко врвно џогирање Повлекување над Hoo...

  СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ГОЛЕМИНАТА 100% памук (АТЛЕТИЧКОТО КАРГЕ Е 93% памук, 7% полиестер) Обичен и редовен стил без уметнички дела 9,12 oz./кв.или 260 gsm Кружен врат и долги ракави Спандекс памучно ребро за манжетна и раб Шиење со двојна игла со шиење со конец со висока јачина Мека ткаенина и плус големина моден унисекс стил УСЛУГА ОЕМ прилагодено лого прифатено OEM Прифатено кроење на етикетата и ознаката Прифатени специјални барања за пакување часа време на примерок Ние сме производител, има над 15 години...

 • Машки дуксери со долги ракави, прилагодени модни Xtreme машки дуксери со долги ракави 100%c

  Худи од Џерси со долги ракави Прилагодено модно X...

  ГОЛЕМИНА Табела со големини (инчи) големина S/ML/XL 2XL/3XL рамо 17,72 18,5 19,28 биста 39,37 45,67 51,97 должина 26,77 28,35 30,31 ракав 24,8-27 луѓе, ве молиме, дозволете ја големината нагоре 24,8- 5 27 26. 1-3 инчи разлика поради рачно мерење Биста Опуштете ги рацете од страните.Повлечете селотејп низ целата биста Ракав Формирајте ја средната точка на деколтето до манжетните Должина Поставете лента на страничната точка на вратот.Повлечете селотејп преку точката на бистата (БП) директно до ...

 • машки обичај големопродажба на големо со долги ракави преден кенгурски џеб со дуксери со повеќе бои

  Кенгур со долги ракави на големо за мажи по нарачка...

  ГОЛЕМИНА Табела со големини (инчи) големина S/ML/XL 2XL/3XL рамо 17,72 18,5 19,28 биста 39,37 45,67 51,97 должина 26,77 28,35 30,31 ракав 24,8-27 луѓе, ве молиме, дозволете ја големината нагоре 24,8- 5 27 26. 1-3 инчи разлика поради рачно мерење Биста Опуштете ги рацете од страните.Повлечете селотејп низ целата биста Ракав Формирајте ја средната точка на деколтето до манжетните Должина Поставете лента на страничната точка на вратот.Повлечете селотејп преку точката на бистата (БП) право надолу до...

 • Машки дуксер со висок квалитет, 100% памук, со прилагодено лого, вратоврска, дуксер со крупен врат

  Машки висококвалитетен 100% памук француски тер...

  ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА РАБЛЕ ГОЛЕМИНА ПРЕКУ РАМОТА НА ГРАДИТЕ РАКАКОТ ДОЛЖИНА НА РОДИ ДОЛЖИНА S / / / / М 50 112 69 65 L 52 116 0 67 XL 54 120 71 69 2XL 56 IF2IC 1714 , исто така, прифати 5XL-7XL Еднослојна хауба Деколте со трака од Џерси Достапно лого за везење со мека ткаенина и моден машки и женски стил со плус големина Техника за бојадисување со вратоврска, така што големината ќе биде различна 3000 парчиња/стил за нарачка на големо ЧПП 1、Колку бои се достапни ...

 • 95% полиестер 5% спандекс класични карго кратки машки шорцеви за вежбање

  95% полиестер 5% спандекс класичен карго кратко ме...

  ГОЛЕМИНА Големина: S Половина: 64-106см/25,2-41,7″ Должина:51см/20,1″ Колкови:105см/41,3″ Големина:М Половина:68-110см/26,8-43,3″ Должина:552см/20,1см./20. ″ Големина: L Половината: 72-114см/28,3-44,9″ Должина:53см/20,9″ Колкови:113см/44,5″ Големина:XL Половина:76-118см/29,9-46,5″ Должина:1.519см. ″ Големина:XXL Половина:80-122cm/31,5-48,0″ Должина:55cm/21,7″ Колкови:125cm/49,2″ СПЕЦИФИКАЦИЈА 60% памук, 40% поли обичен и...

 • Ново модно лето 2021 Нови цртани маици со принт, памучни девојчиња, секојдневни маици

  Ново модно лето 2021 Нов цртан филм за печатење Т-ш...

  Табела со големини (cm) Големина Должина на бистата Ширина на рамениците S 66 47,5 42,5 M 68 50 44 L 70 52 45,5 XL 72 54 47 2XL 74 56 48,5 3XL 76 04X5 ng. Ширина на рамото на биста S 26.0 18.7 16,7 M 26.8 19.7 17.3 L7 27.6 20.5 17.9 XL 28.3 21.0 18.5 2xl 29.1 22.0 19.1 3xl 29..9 23.0 19.7 4xl 30.7 30.7 24.7 24.0 20.3 5xl 31.1 25.0 20.9 сите затемнувања се мерења на мерење ве молиме преовладувајте во натура....

 • Летен јапонски аниме хип-хоп стил на харајуку косплеј Сасуке Учиба 3D печатена машка маица

  Летен јапонски аниме хип-хоп стил Harajuku ко...

  Табела за големини на човекот SML XL 2XL 3XL Гради (CM) 49 51 53 55 57 59 Должина (CM) 67 69 71 73 75 77 Рамо (CM) 44 45.5 47 48.5 47 48.5 29 .20 . % полиестер, единечна маичка 150гсм Крупен врат со ребро Памучен еластан ребро долен дел и манжетни Ракави спуштени, обликувани раб за подобрено покривање Свиткани напред горно зашиени рамо Рака со двојна игла и долни рабови Редовно вклопување Дополнителни детали Препорачани упатства за нега – mac...

Последни вести

Да го подигнеме нашиот развој на повисоко ниво

 • Одржлив развој-Лен

  Одржливите ткаенини вклучуваат органски памук и лен, како и полиестер што може да се рециклира, водоотпорни и дишечки влакна.Најпопуларниот лен е летната облека, исткаена со материјали од памук и марихуана.Leebol користеше 100% памук, органски памук, 80% памук 20% полиестер, 100% полиестер во единечни ...

 • Француски Тери и Тери Клоп

  Што е француски Тери и Тери Клоп?Која е разликата меѓу нив?Францускиот фротир се разликува од платното што го препознавате по вашите крпи и наметки.Францускиот фротир е помазна, помека ткаенина, иако и францускиот фротир и фротивната ткаенина имаат сличен мек куп.Тери крпата е ...

 • Знаење за памучна ткаенина

  Доаѓаат есенски и зимски шопинг, многумина од нас би избрале дуксери или дуксери, па дали знаете од какви материјали се направени?Денес ќе ги споделам со вас двата најчести материјали - френчук фроти и руно |Што е француски тери?Францускиот фротир е разноврсна плетена ткаенина со...

Неколку од моите клиенти

Ќе го зголемиме и зајакнеме односот со клиентите.

 • 33-1
 • ss44-1
 • 11-1
 • 44-1