Produkt me shitje të nxehtë

Cilësia e parë, siguria e garantuar

 • Bojë për kravata me shumicë komplete me kapuç për meshkuj me kapuç dimëror me cilësi të lartë komplete për meshkuj

  Bojë për kravata me shumicë për meshkuj me cilësi të lartë...

  Vendi i origjinës: Jiangxi Emri i markës: WWK Numri i modelit: 1225ALI04 Lloji i pëlhurës: Fleece Karakteristika: Kundër rrudhave, kundër pilotimit, frymëmarrjes, e qëndrueshme, rezistente ndaj erës, kundër tkurrjes Lloji i furnizimit: shërbimi OEM Materiali: Leshi / Teknika e viskozës DIEYED: T. Gjinia: Meshkuj Dizajni: Linja ...

 • Këmishë BSCI High Street For Unisex T-shirt Shitje me shumicë 100% pambuk me shkëlqim në ariun e errët Printim i personalizuar

  Këmishë BSCI High Street Për T-shirt Unisex me shumicë ...

  Shitet këmishë për meshkuj High street për këmishë unisex me shumicë ;poliesteri pambuku mund të personalizohet;S/M/XL/2XL mund të personalizohet;E zezë, e bardhë, jeshile pranoni e personalizuar, Logoja pranoni me porosi;3-7 ditë për stoqet, 20-30 ditë për OEM; 100% garanci e kënaqësisë së cilësisë; Të gjitha ngjyrat, madhësitë, dizajnet mund të personalizohen sipas kërkesave dhe mostrave tuaja, Pranoni kërkesat tuaja të veçanta. TT, pagesa speciale ose negociata.

 • Kapuç pambuku me kapuç bosh me cilësi të lartë 2021 Kapuç pambuku eko me zinxhir pa dizajn

  2021 Hoodie bosh me kapuç me kapuç me cilësi të lartë F...

  SIZE Matjet e produktit(inç): Numri i modelit ltem: DCF002, DCF102, DCF136, DCFO72 US X-Small: Shpatull 17 / Gjoks 37 / Mëngë 24 / Gjatësi 25 US E Vogël : Shpatull 17,5 / Gjoks 39 / 25 : Shpatull 18,2 / Gjoks 42 / Mëngë 25 / Gjatesia L 25,5 L arge : Shpatull 19 / Gjoks 44 / Mëngë 26 / Gjatësi L 26,5 X-Large : Shpatull 19,5 / Gjoks 46 / Mëngë X 27 L arge : Sup 20 1 Gjoks 48 / Mëngë 27,5 / L gjatësi 28 US XXX-L arge : Sup 21 1 Gjoks 5...

 • Xhupa me xhaketë mashkullore me kapuç me kapuç për vrapim me kapuç Veshni Unisex Running Unisex me kapuç pambuku me cilësi të lartë

  Xhupa e personalizuar e meshkujve që vrapon me vrap të lartë, tërheqëse...

  SPECIFIKIMI I MADHËSISË 100% Pambuk (SHQIPTARI ATLETIK ËSHTË 93% pambuk, 7% poliestër) Stili i thjeshtë dhe i rregullt pa vepra arti 9,12 oz./sq.ose 260 gsm Qafë ekuipazhi dhe mëngë të gjata brinjë pambuku elastik për pranga dhe buzë Qepje me dy gjilpëra me gjilpërë me fije me forcë të lartë Ndjesë e butë pëlhure dhe madhësi plus në stil unisex SHËRBIM Logo me porosi OEM pranohet OEM Etiketa dhe prerja e etiketës pranohen Kërkesat speciale për paketim24 orë kohë mostër Ne jemi prodhues, ka mbi 15 vjet ...

 • Hoodie Xtreme me mëngë të gjata Xtreme me kapuçë me mëngë të gjata për meshkuj 100%c

  Hoodie Xhersi me mëngë të gjata modë e përshtatur X...

  SIZE Grafiku i përmasave (inç) madhësia S/ML/XL 2XL/3XL shpatulla 17,72 18,5 19,28 bust 39,37 45,67 51,97 gjatësia 26,77 28,35 30,31 mëngët 24,8-27 27 persona, ju lutemi, lejoni përmasat e vogla 24,8-5 26. 1-3 inç diferencë për shkak të matjes manuale Bust Relax krahët anët.Tërhiqeni shiritin në pjesën e plotë të bustit Mëngë Formoni pikën e mesit të qafës deri te prangat Gjatësia Vendosni shiritin në pikën anësore të qafës.Tërhiqeni shiritin përgjatë pikës së bustit (BP) drejt e poshtë në...

 • Kapuç me kapuç me shumë ngjyra me xhep me mëngë të gjata para kanguri me porosi për meshkuj

  kangur para me mëngë të gjata me shumicë me porosi për meshkuj...

  SIZE Grafiku i përmasave (inç) madhësia S/ML/XL 2XL/3XL shpatulla 17,72 18,5 19,28 bust 39,37 45,67 51,97 gjatësia 26,77 28,35 30,31 mëngët 24,8-27 27 persona, ju lutemi, lejoni përmasat e vogla 24,8-5 26. 1-3 inç diferencë për shkak të matjes manuale Bust Relax krahët anët.Tërhiqeni shiritin në pjesën e plotë të bustit Mëngë Formoni pikën e mesit të qafës deri te prangat Gjatësia Vendosni shiritin në pikën anësore të qafës.Tërhiqeni shiritin përgjatë pikës së bustit (BP) drejt e poshtë në...

 • Xhupa pulovër me jakë me ngjyra për meshkuj me logo 100% pambuk me porosi

  Terr francez 100% pambuk për meshkuj me cilësi të lartë...

  SIZE SIZE SIZE RABLE MADHËSIA PËR SHPAT ME GJAT GJATJESI MËNGË GJATESISË RODY GJATËSIA S / / / / M 50 112 69 65 L 52 116 0 67 XL 54 120 71 69 2XL 56 IF2ICL 1714 , Fleksi 2XL 56 IF 1714 , pranoni gjithashtu kapuç 5XL-7XL me një shtresë 5XL-7XL Dekolte me shirit Jersey Logo e qëndisjes Ofrohet me pëlhurë të butë dhe me madhësi plus në stilin e meshkujve dhe femrave Teknika e ngjyrosjes së kravatës kështu që madhësia e madhe do të jetë e ndryshme 3000 copë/stili për porosi me shumicë FAQ 1、Sa ngjyra janë në dispozicion ...

 • 95% poliestër 5% material material elastik pantallona të shkurtra stërvitjeje të shkurtra për meshkuj me ngarkesë klasike

  95% poliestër 5% elastik mallra klasike e shkurtër me...

  SIZE Madhësia: S Beli: 64-106cm/25,2-41,7″ Gjatësia:51cm/20,1″ Ijet:105cm/41,3″ Madhësia:M Beli:68-110cm/26,8-43,3″ Gjatësia:552cm/20,1″ Gjatësia:51cm/41,3” ″ Madhësia: L beli: 72-114cm/28,3-44,9″ Gjatësia:53cm/20,9″ Ijet:113cm/44,5″ Madhësia:XL Beli:76-118cm/29,9-46,5″ Gjatësia:1,519″ 29,5-46,5cm ″ Madhësia:XXL Bel:80-122cm/31.5-48.0″ Gjatësia:55cm/21.7″ Ijet:125cm/49.2″ SPECIFIKIMI 60% pambuk, 40% poli i thjeshtë dhe...

 • 2021 modë e re Verore Bluza vizatimore me printime të reja Maja pambuku për vajza

  2021 Moda e re Verore Film vizatimor me printim të ri T-sh...

  Grafiku i përmasave (cm) Madhësia Gjatësia e bustit Gjerësia e shpatullave S 66 47,5 42,5 M 68 50 44 L 70 52 45,5 XL 72 54 47 2XL 74 56 48,5 3XL 76 08 54X15 Gjerësia e shpatullave të bustit S 26.0 18.7 16.7 M 26.8 19.7 17.3 L7 27.6 20.5 17.9 XL 28.3 21.0 18.5 2xl 29.1 22.0 19.1 3xl 29..9 23.0 19.7 4xl 30.7 24.0 20.3 5xl 31.1 25.0 20.9 Dimensionet e Vogla, Atje janë të Vogël. ju lutem mbizotëroni në natyrë....

 • T-shirt për meshkuj me printim 3D në stilin e hip-hop-it të animes japoneze të verës Harajuku cosplay Sasuke Uchiba

  Anime japoneze verore të stilit hip-hop Harajuku bashkë...

  Grafiku i madhësive të mashkullit SML XL 2XL 3XL gjoksi (CM) 49 51 53 55 57 59 Gjatësia (CM) 67 69 71 73 75 77 Shpatulla (CM) 44 45.5 47 48.5 50 50 51 . % poliestër, fanellë teke 150 gsm Qafë ekuipazhi me brinjë elastan pambuku fund dhe pranga Mëngë të zhveshura në formë fundi për mbulim më të madh Sup i mbështjellë përpara me qepje nga sipër Mëngë me dy gjilpëra dhe skajet e poshtme Përshtatje e rregullt Detaje shtesë Udhëzimet e rekomanduara për kujdes – mac...

Lajmet e fundit

Le ta çojmë zhvillimin tonë në një nivel më të lartë

 • Zhvillimi i qëndrueshëm-Liri

  Pëlhurat e qëndrueshme përfshijnë pambuk organik dhe liri, si dhe poliestër të riciklueshëm, fibra të papërshkueshme nga uji dhe me frymëmarrje.Liri më i njohur është veshja verore, e endur me materiale pambuku dhe marihuanë.Leebol ka përdorur 100% pambuk, pambuk organik, 80% pambuk 20% poliestër, 100% poliestër në një...

 • Frengjisht Terry dhe Terry Pëlhurë

  Çfarë është French Terry dhe Terry Cloth?Cili është ndryshimi midis tyre?Terry francez ndryshon nga rrobja që ju e dalloni nga peshqirët dhe rrobat tuaja.Terry francez është një pëlhurë më e lëmuar dhe më e butë, megjithëse si pëlhura franceze, ashtu edhe pëlhura e butë kanë një grumbull të ngjashëm të butë.Pëlhura Terry është...

 • Njohuri për pëlhurën e pambukut

  Në ardhje të blerjeve të vjeshtës dhe dimrit, shumë prej nesh do të zgjidhnin kapuçët apo xhupet, Pra, a e dini se nga çfarë materialesh janë bërë?Sot do të ndaj me ju dy materialet më të zakonshme - Terry francez dhe Fleece |Çfarë është terry francez?Terry francez është një pëlhurë e thurur e gjithanshme me...

Disa nga Klientët e Mi

Ne do të rrisim dhe forcojmë marrëdhëniet tona me klientët.

 • 33-1
 • ss44-1
 • 11-1
 • 44-1